Kosaras fiaink a diákolimpiánIskolánk fiú kosárlabdacsapata megkezdte október 17-én az idei szezont. Az első meccsen a Rákóczi Ferenc Gimnázium tanulóival mérkőztek meg fiaink.

Az első negyed nagyon szorosan alakult. Itt egy kosár, majd ott egy. A küzdőtéren izzott a levegő már a mérkőzés elején, mert habár tisztában voltak a fiúk, hogy gimnáziumunk csapata papíron tapasztaltabb és technikásabb játékosokból áll, de az ellenfél már a meccs elején megkövetelte a kellő tiszteletet a pályán mutatott játékával. A második negyedben már több szituációban kijött a papírforma, de még nem tudtunk tetemesebb előnyre szert tenni. A harmadik és utolsó negyedben mutatott magabiztos játékkal viszont már nem volt kérdés, hogy melyik csapat hagyja el győztesen a pályát. Gratulálok játékosnak edzőnek egyaránt.

Végeredmény: Toldy – Rákóczi   92:79

A csapat tagjai:

Következő  hazai  mérkőzéseink:

 

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék