Toldy Akadémia, 2010A programot 2010. március 18-án, csütörtökön tartottuk. A Toldy Akadémiára ebben az évben négy pályázó jelentkezett: Agócs Ádám (6. b): Mit eszünk ma? Az E-számok rejtélye címmel tartott előadást, Nógrádi Krisztián (5. b) a cári Oroszország agóniájának okait elemezte, Strausz Péter (5. a) a magyar vasút történetének kezdeteiről beszélt. A zsűri: dr. Alföldy Ferenc professzor, a testület elnöke, Csiba András vegyészmérnök, Hörcher Dániel egyetemi hallgató (egykori toldys diákok), továbbá Sz. Bíró Zoltán történész és Sipos Balázs (6. a), a tavalyi akadémia győztese. A zsűri Strausz Pétert választotta meg akadémikusnak, a közönségdíjat Nógrádi Krisztián nyerte el.

article_image_958.jpg

Toldy Akadémia 2010galéria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék