Kosaras lányaink sikere!Újabb csapatunk nyert Diákolimpia Budapest bajnoki címet. Ezúttal V. korcsoportos (7-10. évfolyam) kosárlabdás lányok nyertek izgalmas, kétfordulós mérkőzésen a Kölcsey Gimnázium csapata ellen.

Az első mérkőzésen 79-71-es győzelemmel kezdtünk.

A visszavágón, január 5-én kötelezőnek gondolhattuk a győzelmet. Egy igen kiélezett végjáték után - bár 66-69-es vereséget szenvedtünk - az összesített végeredmény 5 pontos különbséggel a Toldy országos elődöntőbe való továbbjutását eredményezte.

Szándékaink szerint a területi elődöntőt az országos 8-as döntőbe jutásért hazai pályán szeretnénk megrendezni. Erről természetesen tájékoztatást adunk időben, hogy minél többen buzdíthassátok a csapatot.

A csapat tagjai:

Edző: Takács Zoltán

Gratulálunk, lányok! Hajrá, Toldy!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék