Kerezsi Endre-díjat kapott Takács tanár úr


Írta:


Kerezsi Endre-díjat kapott az Emberi Erőforrások miniszterétől Takács Zoltán tanár úr.

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere megbízásából Kerezsi Endre-díjat adtak át Takács Zoltánnak, a Toldy Gimnázium iskolavezetőjének, aki mentortanárként 25 éve végzi a Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kara hallgatóinak tanítási gyakorlatát, és emellett több tanszék munkájában is aktív szerepet vállal.

A díj testnevelés és a sport iskolai népszerűsítésében, az ifjúság testedzésének és a diáksportnak a szervezésében, fejlesztésében hosszú időn keresztül kifejtett eredményes tevékenység elismerésére az iskolai, diák- és egyetemi sport területén tevékenykedő személyek részére adományozható.

A díj átadására a Magyar Sport Napja (május 6.) alkalmából kerül sor.

A díjból évente legfeljebb négy adományozható.

article_image_4546.jpg

galéria megtekintése

Takács tanár úrnak szeretettel gratulálunk a kitüntetéshez!

Itt megtekinthető a Kormányportál idevágó oldala, ahol többek között Dr Simicskó István sportért és ifjúságért felelős államtitkár laudációja is elérhető.

article_image_4547.jpg

galéria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék