Elismerések iskolánk pedagógusainak


Írta:

Fotók:

Makra Tamás

Tantestületünk számos tagja vehetett át elismerést június 28-án, a tanévzáró értekezlet után az I. tankerület igazgatójától, dr. Gálné Csabai Klárától, valamint iskolánk intézményvezetőjétől, Porogi Andrástól.

A rendezvény emellett összegző jellegű is volt, a tanév folyamán minden díjazott kolléga neve elhangzott. Először a Pataki-díjas Molnár Péter és a Matolay életműdíjas Takács Zoltán vehette át az intézményvezető ajándékát, majd a további, elismerésben részesült kollégák következtek (egy részük már a kerületi pedagógusnapon megkapta oklevelét).

Oklevelet vehettek át a következők.

Hat évi osztályfőnöki munkájáért

Az iskola működéséhez való hozzájárulásáért

img_0718-2016-06-30-06-24.JPG

Makra Tamás felvételegaléria megtekintése

A tehetséggondozásban elért eredményeiért

Toldys pályafutásának 25. évfordulója alkalmából

A rendezvényen vettünk búcsút az iskolát elhagyó kollégáktól, Bujtor Annától, Grusz Gergelytől, Szabó Bálinttól és Szakolczai Fédrától. Ezúton kívánunk további sikereket nekik!

img_0722-2016-06-30-06-24.JPG

Makra Tamás felvételegaléria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék