Röplabdás lányok felkészülése BudakeszinSzeptember 27-én az V-VI. korcsoportos lányok felkészüési tornán szerepeltek - eredményesen.

A lányok Budakeszire, a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium által szervezett röplabda felkészülési tornára kaptak meghívást. A résztvevők között ott volt még a veszprémi Lovassy Gimnázium csapata is.

A torna jó alkalmat adott az edzőknek a szintfelmérésre, illetve a csapatépítésre. A Toldy rutinos játékosai mellé fiatalok is kerültek, így a legfontosabb feladatunk az ő integrálásuk és az egység megteremtése volt.

Nagyszerű hangulatban, kicsit hullámzó teljesítménnyel, de annál nagyobb szívvel és lelkesedéssel játszottak a lányok. Mindenkinek volt lehetősége a játékra. Második helyen végeztünk, nagyon büszkék lehetünk a lányokra! Köszönjük a nagyszerű szervezést, a szíves vendéglátást!

Terveink közt szerepel a közeljövőben egy visszavágót szervezni hazai pályán.

img-6375-2019-10-02-20-09.JPG

Szarvas Zsófia felvételegaléria megtekintése

Résztvevők:

Gratulálok, lányok!

HAJRÁ TOLDY!

img-6382-2019-10-02-20-09.JPG

Szarvas Zsófia felvételegaléria megtekintése

 

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék