Teátrum 2012 - Brecht x 2Az idei TDN-t is megszínesítette a Toldy teátruma, akik ebben az évben nem egy, hanem két színdarabbal is készültek.

Brecht. Nem könnyű. De a mi teátristáink ezt is kiválóan megoldották. Először a Szecsuáni jólélek című darabban mutatkozott meg a tehetségük, a főszerepben Azarova Anna (6.a) és Bányay Marcell (6.a). Végzősként már épp elég tapasztaltak, így élethűen sikerült megvalósítaniuk a karakterüket, csakúgy, mint a többi színészpalántának.

A másik darab a Kaukázusi krétakör volt. Ez a mű egy bibliai történetet mesél el két asszonyról, akik az anyaságért vetélkednek. Ebben az előadásban is kiválóan adta elő szerepét Kállay Eszter (6.a) és Connell Molly (6.a), akik a két anyát formálták meg.

A rengeteg ember, aki eljött, és az óriási tapsvihar, amit kapott a Teátrum csapata, mindent elárul. Idén is sikeresen és nagyon ügyesen oldották meg a feladatukat, büszkék lehetünk rájuk!

article_image_2889.jpg

galéria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék