Fővárosi kitüntetésben részesült iskolánk igazgatója


Írta:


A fővárosi pedagógusnap alkalmából Porogi András intézményvezető Bárczy István-díjat vehetett át.

A díjat június 10-én Szalay-Bobrovniczky Alexandra főpolgármesterhelyettes és Dr. Nagy Gábor Tamás, a Budavári Önkormányzat polgármestere nyújtotta át.

A kitüntetés a fővárosban működő közoktatási és gyermekvédelmi intézmények azon munkatársai részére adományozható, akik hosszú éveken át kiemelkedő teljesítményükkel hozzájárultak a jövő generációjának neveléséhez, oktatásához, képzéséhez, és ezáltal a főváros fejlődéséhez.

Porogi András kitüntetésének indoklása szerint az I. kerületi Toldy Ferenc Gimnázium intézményvezetője az oktató-nevelő munka megújítása terén végzett példaértékű, eredményes pedagógiai, illetve vezetői tevékenységéért kapta a díjat.

Igazgató úrnak szeretettel gratulálunk a kitüntetéshez!

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék